להטיל ספק

להטיל ספק בכל מה שאתה יודע!

מנטורים גדולים לימדו אותנו דבר חשוב לחיים- אם יש משהו שאתה חושב שאתה יודע – תמיד תשים סימן שאלה בסוף. תמיד תהיה בספק מסויים. למה? כי זה נותן גמישות מחשבתית. כי זה פותח את הראש לעוד אפשרויות שאולי לא חשבת עליהן.

ניתן דוגמא – נניח בחורה חושבת שלכבוד חגיגת יום ההולדת של אביה היא צריכה להכין לו מסיבה מפוארת עם המון מוזמנים. היא הרי מכירה אותו כל חייה ויודעת מה הסגנון שלו. ברור לה שזו הדרך הנכונה לחגוג לו. העניין הוא, שכל מי שחי בעולם יותר משנה בערך יודע שבחיים יש הפתעות. אנשים שאנחנו מכירים מפתיעים אותנו הרבה פעמים עם ציפיותיהם ותגובותיהם. מה לדעתכם יקרה אם הבחורה תשים סימן שאלה בסוף?

האומנם? לכבוד יום ההולדת של אבי אני צריכה להכין לו מסיבת יומולדת מפוארת עם המון מוזמנים? עצם שימת הסימן שאלה בסוף – כבר גורמת לפתיחות מחשבתית. כבר ישנה אפשרות שאולי ישנה עוד דרך לחגוג. אולי הוא רוצה מסיבה עם הרבה מוזמנים אבל בחצר הבית? במסעדה? בטבע? אולי הוא רוצה מסיבה מושקעת אבל רק עם המשפחה בלי חברים חיצוניים? אולי יש מתנה מסויימת שתשמח אותו יותר ממסיבה מפוארת? ואולי לא, אולי הוא באמת רוצה מסיבה מפוארת עם המון מוזמנים. אבל אחרי שאילת השאלות הזאת, התשובה תהיה הרבה יותר ברורה.

בנוסף, מהניסיון שלנו, בד"כ כשמתחילים לשים סימני שאלה, מוצאים בסוף תשובה אחרת יותר טובה מזאת שחשבנו בהתחלה.

אז קבלו עצה מאיתנו – שימו סימני שאלה.
תהיו פתוחים לאפשרויות הכה רבות שהחיים מציעים לכם.
לא תאמינו כמה יש…..

בברכת בחירות טובות

מוזמנים לשתף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

תגובות תתקבלנה בברכה :)

בואו

לדבר איתנו

בואו חופשי גם כאן